Asansör Kabini

Asansör kabinleri, hem tasarım hem de işlevsellik söz konusu olduğunda farklı özelliklere sahip olabilir. Bu çeşitlilik sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun teknolojilere sahip kabinin arzu ettiğiniz iç tasarıma sahip olması mümkün hale gelir. Belli standartlar çerçevesinde farklı tercih ve isteklerine uygun çözümler üretilebilir.

Özellikle ticari alanlarda prestij ve estetik açısından büyük önem taşıyan asansör kabinleri, insan asansör kabinleri, yük asansör kabinleri, monşarj (yemek) asansörü kabinleri, sedye asansörü kabinleri ve panoramik asansör kabinleri için farklı seçenekler sunar. Sedye asansör kabini ya da monşarj (yemek) asansör kabini gibi belli başlı özellikleri gerektiren kabinlerin hijyen ve güvenlik açısından ekstra özenle tasarlanması gerekir.

İnsan asansör kabinleri, kullanılacakları yerlere göre daha ekonomik, daha estetik ya da daha pratik olacak şekilde dizayn edilebilir. Diğer taraftan görsel bir vaatte bulunan panoramik asansörlerin en şık ve binanın genel tasarımına en uygun şekilde tasarlanması gerekir. Yük asansör kabinleri içinse en önemli konu farklı malzemelerin taşınması için dayanıklı olmasıdır.

Asansör kabini özellikleri

Kabin tasarımında aydınlatma ve kaplama malzemesiyle büyük fark yaratılarak özgün tasarımlar elde edilebilir. Kaplama malzemeleri arasında en sık tercih edilenler, ayna, laminant, paslanmaz çelik kullanılırken tutacaklar ve farklı renk ve efektlerde aydınlatmalarla son derece şık asansör kabinleri üretilebilir. Kabin tasarımı ve uygulamasında yetkin firmalar, arzu ettiğiniz tasarımın en verimli şekilde üretilmesi konusunda size destek verir. Böylece uzun vadede en iyi hizmeti satın almış olursunuz.